Konstruktor Rurociągów [Poland]

Zaakceptuj wszystko

Wyłącz wszystko

MENU KARIERY

BUDOWA · PŁOCK

Konstruktor Rurociągów

W związku z realizacją nowego projektu z branży oil&gas - OSBL w Płocku, poszukuję Konstruktora Rurociągów, który będzie pełnił rolę Koordynatora prac projektowych.

Aldesa Polska to firma będąca w całości własnością hiszpańskiej Grupy Aldesa, działająca na rynku polskim w sektorze budownictwa infrastrukturalnego, energetycznego, przemysłowego, odnawialnych źródeł energii oraz budownictwa użyteczności publicznej od 2007 roku. Kluczem do sukcesu firmy jest znajomość lokalnych uwarunkowań, międzynarodowych standardów pracy, indywidualne podejście do klienta oraz umiejętność adaptacji do zmieniających się wymagań rynku i potrzeb klientów, trafny dobór realizowanych projektów, a także ciągłe poszukiwanie nowych, lepszych rozwiązań. Aldesa tworzy wartość dodaną na każdym projekcie i oferuje klientom bardziej wszechstronne i efektywne kosztowo rozwiązania bez zaniedbywania efektywnego zarządzania terminami.

Twój zakres obowiązków:

    Uczestniczenie w rewizjach projektów i kierowania nimi,
    Nadzór, koordynacja i akceptacja rysunków izometrycznych,
    Pomiary i kontrola postępu prac na budowie,
    Umiejętność tworzenia zestawów rurociągów gotowych do montażu podzespołów wraz z elementami złącznymi oraz zamawiania i monitorowania dostarczanych materiałów,
    Dokonywanie pomiarów i kontroli prac na budowie.
Nasze wymagania:
    Wykształcenie wyższe na kierunku mechanika,
    5 - 8 lat doświadczenia w projektowaniu rurociągów,
    Doświadczenie w obszarze oprogramowania Aveva E3D, PDMS, lub innych systemów typu Smart Plant,
    Doświadczenie w procedurze dotyczącej modelowania trójwymiarowego 3D w celu uczestniczenia w rewizjach projektów i kierowania nimi
    Znajomość pakietu Cesar w zakresie naprężeń rurociągów zgodnie z normami i przepisami API 31.3 / z normami i przepisami rurociągów w branży jądrowej / europejskiej dyrektywy PED / badaniami akustycznymi / normami I przepisami Orlen i specyfikacjami dotyczącymi projektowania rurociągów,
    Znajomość systemów izolacji,
    Mile widziane doświadczenie w pracy w przemyśle petrochemicznym.
To oferujemy:
    Stabilne zatrudnienie w ramach projektu przemysłowego,
    Możliwość zdobycia doświadczenia w branży paliwowej,
    Pakiet świadczeń dodatkowych.

Wydział
Budowa
Stanowisko
Przemysł
Lokalizacje
Płock

KONTAKT

Marta Jastrzębska
HR Business Partner - Dywizja Infrastruktury Kolejowej i Przemysłowej

Aktualnie poszukujemy

    Inżynier/Absolwent Biura Budowy - Projekt Kolejowy Ełk - Korsze

    Budowa · Ełk

    Inżynier Biura Budowy

    Inżynier Robót Torowych

    Budowa · Giżycko

W Aldesa skupiamy nasze wysiłki na skonsolidowaniu zespołu ludzi przygotowanych i zdolnych dostosować się do globalnego środowiska wymagającego elastyczności, nieustannego wysiłku i przyszłościowej wizji.
Nasze zaangażowanie na rzecz ludzi połączone z pragnieniem innowacji i odpowiedzialnym zarządzaniem są kluczowymi filarami, na których opieramy nasz wzrost i konkurencyjność.

Informacje o firmie Aldesa Polska Services Sp. z o.o.

Jesteśmy globalnym punktem odniesienia w zakresie budowy i rozwoju infrastruktury cywilnej i przemysłowej, mogącym poszczycić się stabilną pozycją na rynku energii odnawialnych, w branży przemysłowej oraz w sektorze nieruchomości i koncesji. Wyróżnia nas to, że oferujemy klientom integralne i dostosowane do ich potrzeb rozwiązania, nie spuszczając z oka rentowności i korzyści dla wszystkich zainteresowanych stron.

Ładowanie formularza wniosku
    Rozpocznij
    Osoby
    Oferty pracy
    Dane i prywatność

aldesa.pl/
Logowanie pracownika
Logowanie kandydata z aplikacji Connect

Pracujesz już w firmie Aldesa Polska Services Sp. z o.o.?

Rekrutujmy razem i znajdźmy ci kolejnego współpracownika.
@aldesa.pl

System śledzenia kandydatów by Teamtailor

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال