Social Media Copywriter

Szia! Mi vagyunk a Laba International Group. Felkavarjuk az oktatás állóvizét azáltal, hogy élő kurzusokat hozunk létre olyan nagynevű iparági vezetők részvételével, mint a Google, a Microsoft, a Netflix és a Nike. Az elmúlt 7 év során egy ukrán startupból egy nemzetközi EdTech céggé nőttük ki magunkat, melynek irodái Magyarországon, Lengyelországban, Ukrajnában, Törökországban, az USA-ban és a Cseh Köztársaságban is jelen vannak. Célunk, hogy folyamatosan terjeszkedjünk, több mint 10 országban indítsuk el projektjeinket, és mi váljunk az EdTech terület unikornisává! Növekedésünk már akkora volumenü, hogy a HR alig bírja követni. Most pedig olyan szövegírót keresünk csapatunkba, aki elkötelezett a tanulás iránt, nem rémül meg a kihívástól, és képes érthető, nemesen egyszerű és friss, innovatív megközelítésben tartalmat gyártani.

Főbb feladatok, munkák:

  • kreatív szövegek megírása különböző célcsoportok számára: egyik nap a pályakezdő elemzőket, másik nap a tapasztalt értékesítőket kell megszólítanod
  • promóciós anyagok készítése
  • social media posztok írása 3 brand részére (Laba, Skvot, robot_dreams) üzleti, művészeti és IT témakörben 3 különböző Tone of Voice használatával

    Az álláshoz tartozó elvárások:

  • képes elmerülni a különböző témákban, legyen szó pénzügyi elemzésekről, B2B értékesítésről vagy üzletfejlesztésről. Tanulni vágyásán keresztül igazi élményt nyújtsanak az általa készített anyagok az eltérő célcsoportoknak
  • izgatottan vág bele a bonyolultnak tűnő grafikonok és ábrák értelmezésébe, ötleteket ad a grafikusoknak a szemet gyönyörködtető vizuális megvalósításra
  • örömmel kutat és elemez, hogy jobban megértse a résztvevők nehézségeit és igényeit
  • C1 szintű angolnyelv-tudással rendelkezik
  • plusz, ha tapasztalattal rendelkezik IT-témájú szövegek írásában (programozás, data science stb.,)

    Amit kínálunk:

  • Kényelmes, állatbarát iroda Budapesten (1036 Budapest Lajos utca 66. Buda Square Irodaház C épület 5. emelet)
  • Hibrid munkavégzési lehetőség
  • Flexibilis, de teljes munkaidő
  • Támogató csapat és konstruktív visszajelzés tapasztalt szakemberektől
  • Lehetőség a fejlődésre: hozzáférést biztosítunk kurzusainkhoz és támogatjuk a továbbképzésed

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال