Szenior adótanácsadó [Hungary]

Szenior adótanácsadó

Milyen feladatok várnak új munkatársunkra?

magyar és nemzetközi adótanácsadás több adónemben, hazai és nemzetközi vállalati ügyfelek számára: rövidebb ad-hoc szakmai kérdések megválaszolása, hosszabb tanácsadási anyagok kidolgozása társasági adó, illetékek, helyi adók, termékdíj, különadók témákban; szakmai állásfoglalások kérése; részvétel cégátvilágítási feladatokban; adózással kapcsolatos hírlevelek és blogok írása, szakmai tájékoztató anyagok készítése a honlapra; részvétel szakmai előadásokon, konferenciákon, az ott hallottak megosztása a kollégákkal; junior adótanácsadó munkatársak szakmai segítése, feladatok delegálása és az elvégzett munka ellenőrzése, fejlesztési javaslatok megfogalmazása; kapcsolattartás az ügyfelekkel, külföldi tanácsadó kollégákkal, valamint a többi üzletág munkatársaival; ügyfelek képviselete a hatósági eljárásokban; részvétel adózási compliance feladatokban: ÁFA bevallások elkészítése és benyújtása; részvétel a tanácsadási szolgáltatások fejlesztésében.

Várjuk jelentkezésedet, amennyiben

eddig megszerzett legalább 4-5 éves adózási tapasztalatodat szívesen fejleszted tovább nálunk; felsőfokú gazdasági és adótanácsadói/adószakértői végzettséggel rendelkezel; aktív angol nyelvtudásodat használni szeretnéd munkád során (német nyelvtudásod is előnyt jelent nálunk); proaktív, ügyfélközpontú hozzáállásoddal gördülékeny együttműködést tudsz kialakítani ügyfeleinkkel; fontos számodra a sokrétű, izgalmas feladatkör, ötleteiddel szívesen járulsz hozzá az adótanácsadási üzletág további fejlődéséhez; egy-egy érdekesebb szakmai kérdés megválaszolása, az ügyfelektől kapott pozitív visszajelzések, a kollégákkal való együtt gondolkodás motiválók számodra.

Miért szeretnek kollégáink az ABT-nél dolgozni?

belső és külső képzéseken vesznek részt az ABT támogatásával, folyamatosan fejlődni tudnak szakmájukban és képességeikben; a közvetlen munkahelyi légkört számos közös program erősíti; igényes munkahelyi környezetben dolgozunk, legújabb technológiai támogatással; juttatási csomagunkban olyan értékes, motiváló elemeket kínálunk, amelyekkel jutalmazzuk a minőségi munkát és céghűséget is; hibrid munkavégzésünk egyensúlyt biztosít a munka és a magánélet között.

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال