.Net programozó - IT Support [Hungary]

  • Online számlázó- és kintlévőségkezelő programunk csapatába keressük .NET programozó pozícióra az új kollégánkat

.Net programozó - IT Support

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, küldje el nekünk önéletrajzát!

Főbb feladatok, munkák:

Meglévő felhő alapú szoftvereink üzemeltetése és karbantartása (IT Support) Kapcsolattartás az ügyfélszolgálat és a vezető programozó között Részvétel a webes termékek fejlesztésében

Az álláshoz tartozó elvárások:

Legalább 3 év gyakorlati .NET fejlesztési tapasztalat Angular JS tapasztalat ASP.NET ismeret C# tapasztalat Visual Studio fejlesztői környezetben való jártasság GIT használat Igényes munkavégzés, csapatjátékos irodai munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

WEB.API alkalmazásban jártasság Webes interfészek integrálásban szerzett tapasztalat MS SQL adatbázishoz kapcsolódó alkalmazás fejlesztési tapasztalat

Amit kínálunk:

professzionális irodai környezet családias légkör veresenyképes bruttó bérezés

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال