Betanított takarító (AS_1) [Hungary]

Szolgáltatási specialistaként szívvel-lélekkel dolgozunk gyártó partnereink számára. Ügyfeleink már közel 60 éve számítanak ránk. Szakértelmünk a ma és a holnap gyárára és a hozzá tartozó infrastruktúrára összpontosít. Karbantartás, műszaki takarítás, létesítményüzemeltetés, logisztika, valamint gyártástervezés, automatizálás és gyártási informatika területén nyújtott szolgáltatásainkkal gondoskodunk ügyfeleink termelő tevékenységének zavartalan működéséről. És hogy miként lehetséges mindez? Olyan emberek vagyunk, akik teszik a dolgukat. Sokoldalúak vagyunk, akik gyors problémamegoldók és szükség esetén kiválóan kezelik a vészhelyzeteket. Mi vagyunk a Leadec, összesen közel 18 000 segítőkész munkatárssal.

Győri csapatunkba munkatársat keresünk az alábbi munkakör betöltésére:

Betanított takarító (AS_1)

Feladatok

A munkaterület kézi és gépi takarítása a csoportvezető utasításai alapján
Vegyszerek rendeltetésszerű használata
Takarítási naplón, ellenőrzőlapokon való rendszeres dokumentálása
A higiéniai töltőanyagok folyamatos feltöltése
Szelektív hulladékgyűjtés szabályainak betartása
Szükséges gépek – gyalogkísérős padlótisztítók, egytárcsás súroló, porszívó, vízszívó, szőnyegtisztító gép, magasnyomású mosó, - valamint kézi eszközök rendeltetésszerű használata

Követelmények

Végzettség: 8 általános iskolai végzettség
Előny: kézi-, és gépi takarítói szakmai alapismeretek

Amit ajánlunk:
Juttatási csomag: az alapbéren felül mozgóbért és cafeteria-t kínálunk dolgozóinknak, a vidékről ingázóknak pedig bejárás támogatást biztosítunk
Biztonság: egy nemzetközi, stabil hátterű vállalat biztonságát nyújtjuk, ahol nagy figyelmet fordítunk a magasszintű munkavédelmi követelményeknek való megfelelésre
Kihívások: változatos, izgalmas feladatokkal várjuk új kollégánkat
Karrier: fejlődési lehetőséget biztosítunk, képzések-továbbképzések támogatásával járulunk hozzá kollégáink ismereteinek bővítéséhez

Munkavégzés helye:
Győr

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال