Eladó - webshop munkatárs és csomagoló [Hungary]

Cégünk üzemelteti a QL Fénycentrum Világítástechnikai Szaküzletet immár 31. éve. Világítással és villamosipari termékek kereskedelmével foglalkozó üzletünk létrehozásakor szemünk előtt elsődleges célként a minőségi világítástechnikai anyagok forgalmazása állt. Vevőinket a régi, jól bevált modellek forgalmazása mellett a LED világítás folyamatosan bővülő kínálatával várjuk üzletünkben és online egyaránt.

Eladó - webshop munkatárs és csomagoló

Task(s):

Webáruház munkatársat keresünk 30 éve működő világítástechnikai és villamossági üzletünkbe.
Feladatok:
Online érkező megrendelések feldolgozása, a termékek becsomagolása és átadása a futárszolgálatnak
Nagykereskedelmi vevők kiszolgálása, értékesítést segítő egyéb feladatok.
Számlák és egyéb fizetéssel kapcsolatos iratok kiállítása
Csomagok ügyintézése
Munkavégzés helye:
Miskolc, Jókai Mór u. 6.
Egyéb:
Munkaidő: hétfő és péntek között 8.55-17.15, minden második szombaton 7.55-12.10

Az álláshoz tartozó elvárások:

Proaktív, precíz, önálló munkavégzés. Középfokú végzettség Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség Vevőközpontú szemlélet Magabiztos számítógépes ismeretek, számlázásban jártasság.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Azonnali kezdési lehetőség Kereskedelemben szerzett tapasztalat Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

Stabil hátterű, megbízható munkáltató, Megfelelő bérezés, jogtisztán bejelentett bér Korszerű, légkondicionált környezet Fiatalos légkör Hosszú távú munkakör

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال