EGÉSZSÉGÜGYI ASSZISZTENS MUNKATÁRSAKAT KERESÜNK! [Hungary]

Szeretnél egy dinamikusan fejlődő országos hálózat VESZPRÉMI csapatának tagja lenni? Exkluzív plazma centrumunkba keresünk EGÉSZSÉGÜGYI ASSZISZTENS munkakörbe új munkatársakat.

MIÉRT JÓ NÁLUNK DOLGOZNI?

  • Határozatlan idejű munkaszerződést, versenyképes fizetést,
  • kihívásokkal teli munkakört, kiváló munkakörülményeket és együttműködő csapatot,
  • szakmai fejlődési lehetőséget kínálunk,
  • biztosítjuk számodra a feladataid megfelelő ellátásához szükséges oktatásokat.

MILYEN FELADATOK VÁRNAK RÁD?

  • Tájékoztatod a plazmadonorokat a plazmaadás folyamatáról, az ehhez kapcsolódó tudnivalókról,
  • alkalmasítás esetén elvégzed a vénakontrollt és az előírás szerinti vérvételt,
  • felszereled az egyszerhasználatos kellékeket a ferezisgépre, biztosítod a ferezishez szükséges egyéb anyagokat,
  • a vénabiztosítást követően önállóan elvégzed a plazmaferezist.

MI SZÜKSÉGES AHHOZ, HOGY A CSAPATUNK TAGJA LEGYÉL?

  • Legalább középfokú OKJ-s egészségügyi szakképesítéssel rendelkezel (OKJ 54-55),
  • van szakdolgozói kamarai tagságod és érvényes működési engedélyed,
  • többéves tapasztalattal bírsz vénabiztosítás terén,
  • kimagasló a kommunikációs és kapcsolatteremtő készséged,
  • munkádat felelősségteljesen, a szabályokat betartva végzed,
  • precíz és pontos vagy a munkavégzés során,
  • jó a monotonitástűrésed,
  • nem okoz problémát számodra esetenként szombati vagy délelőttől este 7-ig tartó munkavégzés.

ELŐNYT JELENT SZÁMODRA A KIVÁLASZTÁS SORÁN:

  • Rendelkezel plazmaferezisben, intenzív terápiában, aneszteziológia területén szerzett tapasztalattal.

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال