Hitelkártya és biztosítás értékesítési munkatárs [Hungary]

Feladatok:

  • Pénzügyi és hiteltermékekkel kapcsolatos szakszerű ügyfél tájékoztatás
  • Igényeinek felmérése, ajánlatok készítése
  • A keresztértékesítési lehetőségek és módszerek maximális kihasználása
  • Ügyfélkapcsolatok építése
  • Adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • szakmai felsőfokú végzettség vagy PSZÁF/MNB pénzügyi hatósági vizsga
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Meggyőző, dinamikus személyiség
  • Kimagasló kereskedelmi érzék, értékesítési véna
  • Üzleties megjelenés
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Előny:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • proaktív szemlélet

Amit kínálunk:

  • havi bér: br. 500.000 Ft
  • Folyamatos, hosszú távú együtt működés, szakmai fejlődés
  • Folyamatos, nagy mennyiségű új ügyfél állomány

Állás típusa: Folyamatos, Teljes munkaidő

Fizetés: 500 000,00Ft - 800 000,00Ft havonta

Jelentkezési kérdés(ek)::

  • Rendelkezik PSZÁF/ MNB hatósági vizsgával?

Tanulmányok:

  • alapdiploma (Szükséges)

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال