Młodszy/a Specjalista/tka ds. kadr [Poland]

Contract Administration to jedna z największych polskich firm oferujących kompleksowe usługi z obszaru kadr i płac oraz rozwiązania technologiczne automatyzujące procesy kadrowo - płacowe. Jesteśmy obecni na rynku od ponad 30 lat i wciąż się rozwijamy. Zatrudniamy ponad 500 pracowników w 7 lokalizacjach w Polsce, Czechach i na Słowacji.

MŁODSZY/A SPECJALISTA/TKA DS. KADR

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Przygotowanie dokumentów kadrowo-płacowych,
  • Wprowadzanie i aktualizowanie danych w systemie kadrowo-płacowym,
  • Przygotowywanie raportów, sprawozdań np. GUS,
  • Archiwizowanie dokumentów kadrowo-płacowych,
  • Bieżąca obsługa pracowników.

Wymagania:

  • Dobra znajomość prawa pracy,
  • Doskonała organizacja pracy własnej,
  • Umiejętność ustalania priorytetów oraz pracy pod presją czasu,
  • Sumienność, rzetelność, dokładność w wykonywaniu obowiązków,
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Jesteśmy zgranym i wspierającym się zespołem,
  • Realizujemy wiele ciekawych i różnorodnych projektów,
  • Działamy w środowisku międzynarodowym, będziesz mieć na co dzień kontakt z językiem angielskim,
  • Pracujemy w trybie hybrydowym,
  • Zapewniamy opiekę medyczną w sieci Enel-Med,
  • Na preferencyjnych warunkach oferujemy kartę MultiSport i ubezpieczenie grupowe,
  • Świętujemy okrągłe rocznice pracy - ponad 20% osób pracuje z nami ponad 10 lat!

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال